Semináře a workshopy

 

Obsah seminářů a workshopů39037bg36zmmaha.jpg

 

Platforma SharePoint nebo přímo prostředí O365 přináší novou koncepci a filosofii při zavádění standardů a pravidel pro práci jednotlivce i pracovních týmů v činnosti organizace. Jedním z cílů těchto seminářů a workshopů je představit Vám tuto koncepci a filosofii, pomoci ji přijmout a přenést do skutečného fungování organizace.

Dále Vám chceme představit přínosy, které nasazení SharePointu nebo vstup do prostředí O365 znamená pro organizace. Veškerá prezentovaná řešení byla nasazena do praktického provozu a přináší prokazatelné benefity v oblasti spolupráce, sdílení a publikace obsahu v rámci požadovaných firemních pravidel a nařízení, transparentnosti probíhajících procesů nebo sledování a řízení požadavků. Řešení využívají a integrují nové technologie s požadavky uživatelů a organizací.

Důležitým hlediskem pro nasazení a využití řešení a jejich služeb je také ekonomická stránka a návratnost investovaných prostředků do platformy a jejího využití. V průběhu workshopů si představíme ukazatele, které jsou důležité sledovat pro dodržení plánované návratností prostředků investovaných do řešení.

 

Základní semináře

  • Pro společnost, které uvažují o nasazení SharePointu nebo prostředí O365 jako platformy v organizaci

  • Pro společnost, které využívá SharePoint nebo prostředí O365 a rozvíjí ho vlastními silami

  • Pro společnosti, které mají SharePoint a využívají prostředí O365 a hledají řešení pro rozvoj a efektivní využívání platformy


Workshop na míru

Workshop je koncipován na základě individuálních potřeb zákazníka tzv. na míru. Jeden z možných scénářů je předvedení vybraných řešení, která fungují u našich zákazníků v reálném provozu a dopovídají vašim potřebám. Další možný scénář je vytvoření demo řešení pro vaše konkrétní požadavky včetně možností simulace vybraných činnosti.

 

  • Seznamte se s workshopy na míru pro prostředí O365 v rámci naší nabídky Roadshow O365

Jak objednat workshop na míru 

Workshop pro Vás připravíme na základě dohody. Může probíhat u nás, nebo v prostorách Vaší firmy. Pokud Vás zajímá některá z popsaných oblastí, kontaktujte nás mailem na adrese obchod@emris.cz nebo na telefonních číslech +420 732 380 067 nebo +420 724 176 911. Osobně a na míru dohodneme podrobnosti pro uspořádání workshopu.

 

 Mohlo by Vás také zajímat

Webináře