Hlavní oblasti našich řešení

 MP900316794.jpg

Naše společnost EMRIS, spol. s r.o. se zaměřuje na vývoj webových řešení na platformě Microsoft SharePoint na základě požadavků zadavatele a nabídku vlastních otevřených řešení pro různé oblastí řízení jako je například "Request managament nebo Content managament".  Součástí našich řešení je příprava odpovídajících integračních scénářů pro podnikové tak pro klientské služby (např. obchodní síť) do jednotného pracovního prostředí s důrazem na efektivnost a návratnost investice.

Díky aktivitám v oblasti přípravy, vývoje a nasazení řešení na platfromě Microsoft SharePoint nebo ve vytvořeném hybridním prostředí se naše společnost stala partnerem firmy Microsoft. Toto partnerství je garancí našim obchodním partnerům, že naše společnost disponuje odborníky a certifikacemi pro oblast nasazení produktu Microsoft SharePoint a má prokazatelné projektové zkušenosti s návrhem a implementací řešení s tímto produktem.

 

Hlavní oblasti našich řešení

Nabízíme řadu služeb a řešení, které pomáhají našim klientům realizovat jejich záměry a cíle a díky tomu můžeme společně vytvořit silné partnerství !

 

Nebo využijte našich služeb

  • Konzultace a poradenství

  • Semináře a workshopy