​​​​EM Webináře 

 webinar 4 pokus.jpg

EM webináře představují moderní alternativu klasického a fyzického školení, jenž účastníkům poskytne zcela nové možnosti a výhody pro získání požadovaných informací. Pomůžeme vám nalézt, co hledáte a objevit to o čem nevíte, ale okamžitě využijete. Cílem je vám předat zkušeností, nabídnout odpovědi a informace s podstatnou úsporou vašeho času. EM webinář je určen pro vás, kteří využívají a chtějí dobře a efektivně využívat služeb online O365 a vlastních instalaci SharePointu. Co můžete očekávat: odborné znalosti a informace, nabídneme nejen naše praktické zkušenosti pro uživatele a odborníky, rady, tipy a triky jak na to!

 

Určení webinářů

  • Pro ty, kteří nemají čas trávit u svého počítače stahováním SW, jeho zkoumáním a zkoušením, nebo čtením manuálu.

  • Pro ty, kteří chtějí získat aktuální informace o možnosti uplatnění, nasazení v praxi
    v integrovaném již známém prostředí.

  • Pro ty, kteří chtějí poradit od těch, co mají čas na otestování a získání relevantních zkušeností, mají své zdroje, připravené prostředí a vědí jak vše použít a využít ve prospěch zákazníka.

  • Pro ty, kteří chtějí získat znalosti o dostupnosti, výkonu a bezpečnosti daného řešení.

  • Pro ty, kteří chtějí být pravidelně informování o novinkách konkrétního produktu, aniž by něco zdlouhavě museli dohledávat a číst.

  • Pro ty, kteří mají zájem získat informace o spolehlivosti, kombinaci produktů, jejich pořízení ve vyšší verzi.

  • Pro ty, kteří chtějí získat více informací a přehled o možnostech, které IT trh nabízí.

 

Přínosy a úspory pro účastníka

 

Nezávislost na místě

Účastníci mohou webinář absolvovat z kteréhokoliv místa v ČR, a to z domova, z kanceláře nebo třeba z hotelu na služební cestě. Tímto se otevírají zcela nové příležitosti účastnit se školení či kurzů, které by byly za normálních okolností zcela nedostupné.

 

Efektivní využívání času

pro účast na webináři odpadá potřeba cestovat. Cestování je značně neproduktivní činnost a v mnoha případech ubírá dokonce více času než samotné školení. Takto ušetřený čas lze například využít pro hlubší pochopení učiva a praktickou aplikaci získaných poznatků.

 

Úspory nákladů na cestovné

Pohybují řádově od desítek po tisíce Kč za každý jednotlivý webinář. K tomu je nutné v některých případech dále připočíst náklady za ubytování. Z hlediska společenské zodpovědnosti cestování silně zatěžuje životní prostředí a zvyšuje i riziko dopravních nehod.

Interaktivita - webinář není pouze pasivní formou vzdělávání jako např. elearning nebo výukové programy na CD. Jedná se o plnohodnotnou vzdělávací alternativu.

 

Webinář, lze kdykoliv opakovat bez dalších nákladů

Pro potřeby oživení probíraného tématu nebo dohledání některého důležitého detailu si může účastník podle potřeby přehrát videozáznam z webináře.

 

Pocit většího bezpečí

Prostředí webináře je pro účastníky s introvertní povahou méně stresující než fyzické školení. Řada lidí se při fyzickém školení ve skupině neptá a to přesto, že by chtěli. Chybí jim k tomu odvaha vystoupit na veřejnosti. Při webinářích tento problém zcela odpadá. Nehledí se na věk, rasu ani tělesné postižení.

 

Nabídka témat​​​

- Webinář 1. O365

- Webinář 2. SharePoint řešení a doplňků (řešení třetích stran)

Rezervaci proveďte prostřednictvím emailu obchod@emris.cz nebo přímo na telefonních číslech +420 732 380 ​067 nebo +420 724 176 911.