​Kariérakariera.jpg

Chtěl bys být v rámci realizace řešení pro zákazníka nejen analytikem, vývojářem, kodérem, testerem? Umíš si představit, že v rámci projektu budeš fungovat jako multifunkční človíček, který je nápaditý, proaktivní s duchem pro další rozvoj, který uvítá různorodou a pestrou práci se škálou využití svých schopností. A hlavně chtěl bys být hlavní součástí projektu, ovlivňovat jej a podílet se na jeho vedení? Nebojíš se zodpovědnosti? Máš rád SharePoint, nebo myslíš, že až ho poznáš, budeš ho mít rád?

 

Pokud Tě zaujalo, co píšeme, dej si šanci poznat náš tým a být jeho součástí. Staneš se součástí všech fází projektu řešení, budeš sdílet informace v rámci svého týmu a proaktivně jej využívat v rámci svého rozvoje. Naučíme Tě hledat a dál využívat optimální nástroje pro řešení, nalézt rovnováhu v jejich využití při implementaci řešení.

 

Pro absolventy

V současné chvíli nabízíme práci absolventům středních a vysokých škol, kterým nabízíme možnost absolvovat praxi nebo získat brigádu v oboru informačních technologií. Neváhejte a ozvěte se! 

 

Kontaktaktní údaje

Pošlete nám své CV a napište nám, jakou práci by jste si  v našem týmu představoval.

Napište nám, nebo se ozvěte: hr@emris.cz, +420 732 380 067

 

Volné pozice


 

Zasláním životopisu souhlasíte, aby společnost EMRIS, spol. s r.o., se sídlem Burianova 956/6, 142 00 Praha 4 - Libuš​, zpracovávala vaše osobní údaje pro účely jednání o uzavření pracovního poměru v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.