SahrePoint Online

 

Komunikační technologie se rychle mění. Obavy o bezpečnost existují. Zdroje firemních IT mohou být nedostatečné.

 

To jsou důvody, proč se mnoho organizací dnes obrací k platformě Microsoft hybrid.pngSharePoint. Jednou z variant je služba SharePoint Online, která poskytuje samostatné integrované umístění, kde mohou zaměstnanci efektivně spolupracovat se členy týmu, najít organizační zdroje, vyhledávat informace, spravovat obsah a workflow a získávat přehledné informace o organizaci či podniku. Služba Office SharePoint je poskytována v rámci služby Office 365 a umožňuje zaměstnancům snadno vytvářet a spravovat vlastní stránky pro týmovou a projektovou spolupráci, včetně zabezpečeného sdílení dokumentů. Uživatelé získavají potřebnou flexibilitu a přizpůsobené prostředí, které potřebují pro opravdu efektivní týmovou spolupráci. Poskytovaní služby v rámci O365 automaticky zajišťuje průběžnou údržbu a upgrady. To snižuje pracovní zatížení IT a náklady na něj a tak umožní IT pracovníkům soustředit se na práci na hlavních strategické projektech.

 

Co nabízí Oblasti.png

Sdílení - ukazuje, jak používat SharePoint ke sdílení myšlenek, obsahu a cílů společnosti

Uspořádání - je o tom, jak SharePoint pomáhá jednotlivcům, skupinám i celé organizaci uspořádat obsah, procesy nebo projekty

Hledání - pokrývá vše, co uživatel dělá pro nalezení odpovědí – ať hledá odborníka, správný dokument nebo analyzuje data.

Vytváření - představuje, jak se SharePoint mění z produktu na výkonnou platformu, která umožňuje vývojářům rozšiřovat funkce pomocí vlastních aplikací a webovým návrhářům přizpůsobovat  design pomocí obecně známých nástrojů

Správa - představuje všechna vylepšení pro výpočty a zlepšení architektury, která dělají SharePoint rychlejší a snadněji zpracovatelný, čímž dochází ke snižování rizika bezpečnostních napadení a nákladů.

 

Portál SharePoint Online

 Směřování obsahu umožňuje vlastníkům informací rozhodnout, jaké informace získají které skupiny uživatelů SharePoint.
Site Manager umožňuje provádět změny v navigaci na webu služby SharePoint, zajistit zabezpečení přístupu a celkový vzhled pomocí jednoduchého drag-and-drop nástroje. Interakci s weby služby SharePoint pomocí aplikací Microsoft Office a Microsoft Office SharePoint Designer.

 

Spolupráce

Uživatelé vytváří a spravují pracovní prostory pro spolupráci za použití standardních šablon pro schůzky a týmové weby. Správa týmové práce pomocí sdílených kalendářů, e-mailových upozornění a připomínek. Zaznamenání osvědčených postupů a odborných znalostí prostřednictvím blogů, wiki, RSS kanálů a průzkumů. Prostor ke sdílení dokumentů, kontaktů, kalendářů a úkolů offline přístup k dokumentům z aplikace Outlook.

 

Správa obsahuDelve-Anl.png

Workflow pro revize dokumentů pomáhá uživatelům při spolupráci na dokumentech a při správě projektových úkolů díky použití specifických obchodních procesů na SharePoint dokumentových webech a položkách.

Přednastavená rozložení stránky umožňují přispěvatelům obsahu soustředit na svou práci spíše než na publikování.

Retenční pravidla a auditování mohou definovat lhůty a jejich uplynutí pro uchovávání dokumentů, poskytují kontrolu přístupu a bezpečnosti a umožňují sledování dokumentů

 

Vyhledávání

Uživatelé mohou vyhledávat obsah, který je uložen v seznamech, knihovnách dokumentů a na dalších místech v kolekci webů SharePointu s bezpečnostním omezením zobrazení výsledků vyhledávání.

 

Hybridní scénář a synchronizaci

Hybridní scénář umožňuje synchronizovat on-premise Active Directory ® s Microsoft Active Directory Online (Active Directory, který používáte na svých serverech ve firmě s Active Directory, které používáte na svých hostovaných serverech).

 

Centrum Administrace

Centralizovaný webový přístup pro konfiguraci a správu služby SharePoint Online.

Centralizované umístění pro synchronizaci AD, migrace, a Sign-In nástrojů. mobil.jpg

 

Mobilní přístup

Práce odkudkoliv je tu. Jak víme není času nazbyt proto tu máme aplikaci pro SP. 

Je dostupná na platformy Aple, Androit a Windows phone.

 

 

Mohlo by Vás také zajímat

M365 - Moderní kancelář

Office 365 nebo také O365 nabízí nejen sadu MS Office, ale především moderní  sadu aplikací a služeb - Yammer; Deleve, Dynamics, PowerApps, Flow a mnohé další, pro chod celé společnosti. Aplikace jsou dostupné v online prostředí tak pro desktopová nebo mobilní zařízení.