Uvažujete o využití M365 pro Vaší organizaci? Nebo již máte M365 potřebujete pomoc s integrací a s realizací vašich požadavků?

 

Úvod

Docílit vyšší kvalitu poskytovaných služeb a získání ekonomických výhod, je trendem dnešní digitální doby. Ušetřit za údržbu, nebo upgrade IT, mít špičkové řešení, které bylo dříve dostupné pouze velkým firmám je úkolem nejen pro IT. Když mají pracovníci k dispozici kvalitní digitální nástroje, stoupá jejich efektivita, rychlost a účinnost jejich každodenních činností, což má za následek například vyšší ziskovost nebo vyšší finanční obrat. Nové možnosti  komunikace a spolupráce ve firmě a nástroje které se dají využít v rámci M365, nebo možnosti propojení, spojení, či plánování, teamové spolupráce a koordinace úkolů to vše a mnoho dalšího tento balík nabízí…JE TO OPRAVDU HODNĚ, ŽE ... zaleží na vás jak moc chcete, aby firma byla efektivní a produktivní a jak moc chcete, aby se práce uživatelům zjednodušila a přinesla rychlejší výsledek než

tradiční řešení.

 Round.png

Jsme si  vědomi o jaké rozhodnutí se jedná, ať získání nových technologií, jde o optimalizaci a standardizaci prostředí, nebo vytvoření šablony "eKANCELÁŘE"

pro vaše dislokované pracovníky nebo pobočky...

...vždy půjde o STRATEGICKÉ ROZHODNUTÍ s přímým dopadem na celou společnost

a k takovému rozhodnutí je dobré mít  parrtnera a nejen dodavatele.

 

Zajímá vás jaké další výhody nebo zabezpečení vyšší úrovně firmě přinese integrované řešení Microsoft M365? Jak propojit On-Premise s Kloudovým prostředím M365? Jsme připraveni vám tyto otázky zodpovědět a navrhnout scénáře řešení pro integrací M365 do vaší společnosti. Představíme a doporučíme jak efektivně využívat aplikace a služby ve vašem plánu O365. Napište nám, co vás nejvíce zajímá nebo trápí a naši specialisté vám vaše dotazy zodpovědí a dají doporučení.

Emris_Logo_krivky_vertical-orange.jpgRoadShowO365.png

 

Tým EM M365 je vám k dispozici!

 

Workshop O365 na míru, co získám a co mohu očekávat a další postup!

V rámci workshopu vám řekneme a ukážeme to co budete chtít poznat a to co by jste měli vědět. Jak Microsoft 365 uchopit jak adaptovat do vašeho prostředí a jak jej adaptovat vašimi zaměstnanci. M365 nenabízí jen chytré aplikace a služby, ale integruje a pomáhá s pracovními procesy ve společnosti. Představíme vám M365 prostředí jeho základní funkcionality, aplikace a mimo jiné se taky dovíte, jak mít firemní - podniková data v bezpečí! Pomocí workshopů společně určíme potřeby společnosti, které vyhodnotíme a navrhneme další kroky jako je vznik katalogu požadavků a pomůžeme sestavit cílový koncept pro implementaci. Paralelně s konzultacemi pro vznik KP, tým EM zmapuje a vyhodnotí aktuální infrastrukturu vašeho IT. Na základě zjištěných informací Vám navrhneme možnosti optimalizace současného a především plán migrace do Microsoft 365.

 

Seznamte se s workshopy na míru pro prostředí M365 v rámci naší nabídky: Workshopy M365!

Prezentace celé nabídky služeb je zde: Roadshow M365. 

 

Jak získat voucher na EM služby za zvýhodněnou cenu?

Postačí vám vyplnit přiložený dotazník a získáte voucher na naše EM služby za výhodnou cenu a mějte náskok před konkurencí! 

Pro přístup k dotazníku použijte tento odkaz. 


Obdrželi jste od naší společnosti pozvánku do některého z našich vzdělávacích týmů?

Pokud ano, pak zde naleznete průvodce pro přihlášení: EM-Pozvanka-Do-Teams.pdf